Laat u adviseren over de juiste oplossingNeem contact op

Hoofdkantoor

Amphitec B.V.
Veersedijk 75-77
3341 LL  Hendrik Ido Ambacht
Nederland
Tel:    +31(0)78 684 9476
Mail: info@amphitec.com

Service & Onderhoud

Florijnstraat 61
2988 CL Ridderkerk
Nederland
Tel:    +31(0)78 684 9476
Mail: service@amphitec.com

Vestiging Polen

Amphitec Production Sp z o.o.
Przemyslowa 1
26-065 Piekoszów
Polen
Tel:    +48 (0)41 341 52 22
Mail:  info@amphitec.pl

Contactpersonen
Amphitec


Managing Director

Rino Reuvekamp
info@amphitec.com

Managing Director Amphitec Poland
Robert Mendzeleweski
robert@amphitec.pl

Founder / Business Development Director
John Haesakkers
john@amphitec.com

Commercial Director
Hans Willem Eppinga
hanswillem@amphitec.com

Sales Manager Germany, Austria & Switzerland
Raymon de Hoog
raymon@amphitec.com
+31 (0)6 5231 1630

Sales Manager Belgium
Brent Beskers
brent@amphitec.com
+31 (0)6 2196 0682

Sales Manager Netherlands & Denmark
Maarten van Helden
maartenvanhelden@amphitec.com
+31 (0)6 1125 1454

Lokale
Sales Agents


Sales Agent UK / Ireland

Steve Buxton
steveb@doornbosequipment.co.uk
+44 (0)7790 030779

Sales Agent France
Georges d’Oliveira
georges@amphitec.fr
+33 (0)645 316046

Sales Agent Finland
Ari Kainulainen
Ari@amphitec.com
+358 (0)50 4008204

Sales Agent Sweden
Göran Carlsson
goran@amphitec.se
+46 (0)76949 2345

Sales Agent Norway
Jean Robert Sovde
jean.robert@nomi-tek.no
+47 (0)901 19846

Sales Agent Czech Republic & Slovakia
Martin Kucera
kucera@amphitec.cz
+420 608925 025

Sales Agent Italy
Nicola de Blasio
nicola.deblasio@sibilia.it
+39 (0)335 354415

Amphitec B.V.

Veersedijk 75-77
3341 LL  Hendrik Ido Ambacht
Nederland
Tel:    +31(0)78 684 9476
Mail: info@amphitec.com